Latvijas Radio 3 - Klasika

Piektdiena, 2010. gada 21. maijs

 

6:00

6:00

Neakadēmiski

Studijā Inta Pīrāga

7:00

7:00

Ziņas

7:07

7:07

Rīta Regtaims
Dienas notikums. Afiša. Rīta saruna - Normunds Vīksne par jubilejas koncertu Pasaules kultūras ziņas. Šodien Klasikā

Vīksne Normunds - Pianists

8:00

8:00

Ziņas

8:08

8:08

Rīta Regtaims
Rīta jautājums. Laikrakstu apskats. Rīta saruna. Pasaules kultūras ziņas Šodien Klasikā

Nīmanis Jēkabs - Klarnetists un aranžētājs

9:00

9:00

Ziņas

9:05

9:05

Klasika piedāvā!

9:15

9:15

Odiseja

10:00-13:00 Studijā Tatjana Lūse

10:00

10:00

Ziņas

10:06

10:06

Programmas lasījums

10:10

10:10

Post factum
LNSO sezonas noslēguma koncerts Lielajā ģildē 14. maijā

Melnbārde-Krisberga Helga - keramiķe; Apsīte Žanete - pianiste; Šalkonis Oļģerts - režisors; Lejniece Irēna - arhitekte; Lejnieks Jānis - arhitekts; Amata Dzintra - muzikoloģe; Vaivode Gunda - LR 3 Klasika direktore; Šuba Māra - LR 3 Klasika producente; Rubeze Maruta - LR 3 Klasika programmu vadītāja

10:30

10:30

Pasticcio
* A. Vivaldi Allegro no Koncerta Sol mažorā
* V.A. Mocarts Divertisments Nr. 14 Sibemol mažorā K. 270
* J. Haidns "Zemes prieks"
* N. Paganīni Allegro no Trio vijolei, ģitārai un čellam
* Ž. Ofenbahs Romance no operas "Hofmaņa stāsti"
* P. Čaikovskis Spāņu deja no baleta "Gulbju ezers"

11:00

11:00

Ziņas

11:05

11:05

Reklāma

11:06

11:06

"Viens no diviem" - Tālrunis 67206705

12:00

12:00

Benefice
Trompetists Moriss Andrē

12:45

12:45

No Alpiem līdz Andiem

13:00

13:00

Ziņas

13:05

13:05

Reklāma

13:06

13:06

Pašreklāma

13:07

13:07

Klasikas panorāma
* E. Eihners Andante no Koncerta arfai un orķestrim Do mažorā
*
J. Haidns Pastorāle
* M. Gļinka "Šaubas "
* A. Dargomižskis Au bal
*
R. Gliers Kanconeta Fa mažorā no cikla "Astoņi dueti" op. 39
* F. Lovs Mūzika no operetes "Mana skaistā lēdija"
* A. Loids - Vebers Love Changes Everything no mūzikla "Mīlas aspekti"
* S. Sondheims Sweeney Todd
* E. Grīgs Romance no Stīgu kvarteta sol minorā op. 27
* E. Dārziņš "Teici to stundu to brīdi"
* L. Garūta Prelīde Mi mažorā
* L. Sumera Valsis no kinofilmas The Spring Fly
* Ā. Koplends First set long time ago no cikla "Senas amerikāņu dziesmas"
* B. Smetana Cheerful Landscape Sketches op. 5 No. 3
* L. Villegas Una Guitara

14:00

14:00

Ziņas

14:06

14:06

Klasikas panorāma
* V.A. Mocarts Allegro Spiritoso no Simfonijas Nr. 24 Sibemol mažorā K. 182
* H. Kārmaikls Stardust
* N. Paganīni La campanella no Koncerta vijolei Nr. 2 op. 7
* G. Diniku Hora Staccato
* M. Legrāns "Ceriņu valsis"
* K.M. fon Vēbers Mednieku koris no operas "Burvju strēlnieks"
* K. Debisī "Meitene ar linu krāsas matiem"
* S. Fosters "Dženija ar gaiši brūniem matiem"
* K. Stamics Rondo Allegretto no Koncerta Nr. 2 La mažorā
* N. Ašvorts Help me make it through the night
* Waltzing Matilda (austrāliešu trad. mūzika)
* J. Vītols "Šūpļa dziesma" op. 18 Nr. 1
* Dž. Valentīni Allegro no Sonātes Mi mažorā
* J. Hanssen Montain March

15:00

15:00

Ziņas

15:05

15:05

Promenāde
* N. Rota Kontrdeja no mūzikas kinofilmai "Leopards"
* V.A. Mocarts Adagio no Flautas kvarteta Re mažorā K. 285
* R. Šūmanis "Lazda" op. 25
* A. Gretrī Pantomime Zemire et azor
* F. Šopēns Mazurka la minorā op. 68 Nr. 2
* Ž. Ibērs "Mazais baltais ēzelītis"
* K. Debisī "Pārtrauktā serenāde"
* L. van Bēthovens Rondo grazioso no Sonātes klavierēm op. 2 Nr. 2
* K.M. fon Vēbers Andante un ungāro Rondo op. 35
* L. van Bēthovens Allegro no Rondo Sol mažorā
* Dž. Rosini Lindoro un Mustafas duets no operas "Itāliete Alžīrā"
* A. Dvoržāks "Slāvu deja" si minorā op. 72 Nr. 1

16:00

16:00

Ziņas

16:05

16:05

Neakadēmiski

Studijā Ilga Auguste

17:00

17:00

Ziņas

17:06

17:06

Pa ceļam ar Klasiku
*17:10 aktualitātes,
*17:30 Neatliekama saruna- Zane Kreicberga- heppening ar Marģeri Zariņu

18:00

18:00

Reklāma

18:01

18:01

Promenāde

18:30

18:30

Opermūzika
Huans Djego Floress ārijās un ansambļos no albuma Bel canto

19:00

19:00

Pavasara mūzika

Studijā Maruta Rubeze

20:00

20:00

Ziņas

20:06

20:06

Klasikā šovakar

20:10

20:10

Muzicē ģitārists Kosts Grigoreass (Kostas Grigoreas)

20:30

20:30

Adriano Bankjēri (Adriano Banchieri) Barca di Venetia per Padova
Ensemble Clement Janequin

21:00

21:00

Pasaules koncertzālēs
Lofotu starptautiskajā kamermūzikas festivālā 2009
*Jozefs Haidns Stīgu kvartets Sol mažorā, op. 77 nr. 1. Engegardkvartetten
*Klods Debisī "Arabeskas" un "Prieka sala". Kristina Ortisa (Cristina Ortiz)
*Edvards Grīgs Otrā Sonāte vijolei un klavierēm Sol mažorā op. 13. Arve Tellefsens, Vēbjērns Anviks
Sūzana Greiema (Susan Graham) un Malkolms Martino (Malcolm Martineau) franču kamermūzikas programmā Londonas Cadogan Hall 2009. gada 27. jūlijā

22:40

22:40

Olivjē Mesiāns Concert a quatre flautai, obojai, klavierēm, čellam un orķestrim
Katarina Kantēna (Catharine Cantin), Heincs Holligers (Heinz Holliger), Ivonna Lorio (Yvonne Loriod), Mstislavs Rostropovičs, Bastīlijas operas orķestris, diriģents Mjunvuns Čuns (Myung-Whun Chung)

23:10

23:10

Post factum
LNSO sezonas noslēguma koncerts Lielajā ģildē 14. maijā

Melnbārde-Krisberga Helga - keramiķe; Apsīte Žanete - pianiste; Šalkonis Oļģerts - režisors; Lejniece Irēna - arhitekte; Lejnieks Jānis - arhitekts; Amata Dzintra - muzikoloģe; Vaivode Gunda - LR 3 Klasika direktore; Šuba Māra - LR 3 Klasika producente; Rubeze Maruta - LR 3 Klasika programmu vadītāja

23:30

23:30

Neakadēmiski

Sestdiena, 2010. gada 22. maijs

0:00

0:00

Neakadēmiski

0:30

0:30

Benefice
Trompetists Moriss Andrē

1:15

1:15

No Alpiem līdz Andiem

1:30

1:30

Promenāde

2:00

2:00

Klasikas panorāma
* V.A. Mocarts Allegro Spiritoso no Simfonijas Nr. 24 Sibemol mažorā K. 182
* H. Kārmaikls Stardust
* N. Paganīni La campanella no Koncerta vijolei Nr. 2 op. 7
* G. Diniku Hora Staccato
* M. Legrāns "Ceriņu valsis"
* K.M. fon Vēbers Mednieku koris no operas "Burvju strēlnieks"
* K. Debisī "Meitene ar linu krāsas matiem"
* S. Fosters "Dženija ar gaiši brūniem matiem"
* K. Stamics Rondo Allegretto no Koncerta Nr. 2 La mažorā
* N. Ašvorts Help me make it through the night
* Waltzing Matilda (austrāliešu trad. mūzika)
* J. Vītols "Šūpļa dziesma" op. 18 Nr. 1
* Dž. Valentīni Allegro no Sonātes Mi mažorā
* J. Hanssen Montain March

3:00

3:00

Odiseja

4:00

4:00

Klasikas panorāma
* E. Eihners Andante no Koncerta arfai un orķestrim Do mažorā
*
J. Haidns Pastorāle
* M. Gļinka "Šaubas "
* A. Dargomižskis Au bal
*
R. Gliers Kanconeta Fa mažorā no cikla "Astoņi dueti" op. 39
* F. Lovs Mūzika no operetes "Mana skaistā lēdija"
* A. Loids - Vebers Love Changes Everything no mūzikla "Mīlas aspekti"
* S. Sondheims Sweeney Todd
* E. Grīgs Romance no Stīgu kvarteta sol minorā op. 27
* E. Dārziņš "Teici to stundu to brīdi"
* L. Garūta Prelīde Mi mažorā
* L. Sumera Valsis no kinofilmas The Spring Fly
* Ā. Koplends First set long time ago no cikla "Senas amerikāņu dziesmas"
* B. Smetana Cheerful Landscape Sketches op. 5 No. 3
* L. Villegas Una Guitara

5:00

5:00

Pasticcio
* A. Vivaldi Allegro no Koncerta Sol mažorā
* V.A. Mocarts Divertisments Nr. 14 Sibemol mažorā K. 270
* J. Haidns "Zemes prieks"
* N. Paganīni Allegro no Trio vijolei, ģitārai un čellam
* Ž. Ofenbahs Romance no operas "Hofmaņa stāsti"
* P. Čaikovskis Spāņu deja no baleta "Gulbju ezers"

5:30

5:30

Post factum
LNSO sezonas noslēguma koncerts Lielajā ģildē 14. maijā

Melnbārde-Krisberga Helga - keramiķe; Apsīte Žanete - pianiste; Šalkonis Oļģerts - režisors; Lejniece Irēna - arhitekte; Lejnieks Jānis - arhitekts; Amata Dzintra - muzikoloģe; Vaivode Gunda - LR 3 Klasika direktore; Šuba Māra - LR 3 Klasika producente; Rubeze Maruta - LR 3 Klasika programmu vadītāja