Latvijas Radio 3 - Klasika

Ceturtdiena, 2010. gada 16. septembris

 

6:00

6:00

Neakadēmiski

6:00

6:00

Saeimas plenārsēdes translācija plkst. 9:00 Rīgā vilnī 93,1, "Klasika" kanālā visā Latvijā (izņemot Rīgu) un www.visalatvija.lv

Studijā Edgars Raginskis

7:00

7:00

Ziņas

7:07

7:07

Rīta Regtaims
Dienas notikums. Afiša. Rīta saruna. Pasaules kultūras ziņas. Šodien Klasikā

8:00

8:00

Ziņas

8:08

8:08

Rīta Regtaims
Rīta jautājums. Laikrakstu apskats. Rīta saruna - M. Brauns par mūziklu "Karaliste"
Pasaules kultūras ziņas Šodien Klasikā

9:00

9:00

Ziņas

9:05

9:05

Dzejas dienu laiks
Rūta Mežavilka

Studijā Ināra Ancāne

9:20

9:20

Promenāde

10:00

10:00

Ziņas

10:06

10:06

Neakadēmiski
The Alan Broadbent Trio ieraksti

10:30

10:30

Pasticcio

11:00

11:00

Ziņas

11:05

11:05

Reklāma

11:06

11:06

Programmas lasījums

11:10

11:10

"Viens no diviem" - Tālrunis 67206705

12:00

12:00

Benefice
Dziedonis Artūrs Frinbergs

12:45

12:45

No Alpiem līdz Andiem

13:00

13:00

Ziņas

13:05

13:05

Reklāma

13:06

13:06

Pašreklāma

13:07

13:07

Klasikas panorāma
* E. Grīgs 4. daļa Nocturne no Lyric pieces op. 54
* E. Dārziņš "Aizver actiņas un smaidi"
* P. Čaikovskis Andante Cantabile no Stīgu kvarteta Nr. 1 Re mažorā op. 11
* J. Brāmss "Kā melodijas"
* Ž. Bizē Pastel
* K. Debisī Prelūdijas
* L. Denza Si vous n'avez compris
* A. Mesažē The Two Pigeons
* H. Volfs Merikes Songs Weylas Song
* R. Šūmanis Four Transcriptions For Clarinet and Piano
* J. Ireland Menuet / A Dowland Suite
* A. O Leary Valse Heureuse
* S. Romberg The Student Prince Serenade
*
F. Šopēns Noktirne Labemol mažorā op. 32 Nr. 2
* M. Hadjidakis Giocondas Smile op. 22 Mr Knoll

14:00

14:00

Ziņas

14:06

14:06

Klasikas panorāma
* Dž. Rosīni 1.daļa Allegro assai no Pirmās sonātes stīgām
* Dž. Rosīni Bazilio ārija no operas "Seviljas bārddzinis"
* Dž. Rosīni Skerco
* E. Grīgs Albuma lapa no cikla Liriskie skaņdarbbi op.47 nr.2
* K.M. fon Vēbers 3.daļa Ganiņa žēlabas no Trio flautai, čellam un klavierēm op.63
* R. Šūmanis 3. Romance no cikla Trīs romances klarnetei un klavierēm op.94
* F. Šūberts 2. daļa Andante no Kvinteta La mažorā op.114 ("Foreļu")
* B. Britens "Let The Florid Music Praise"
* A. Pjacolla Nuestro Tiempo
* M. Ravels 4.daļa no Sonātes vijolei un čellam
* Ī. Dunajevskis Circus Fantasy

15:00

15:00

Ziņas

15:05

15:05

Promenāde

15:45

15:45

Ad libitum

16:00

16:00

Ziņas

16:05

16:05

Neakadēmiski
* N. Jones Come Away With Me
* J. Pizzarelli Oh Darling
* E. Elias Angela
* R. Bona Sweet Mary
* A. Jobim Corcovado
* P. Metheny Antonia
* A. de Fabrizio La canzone di Marinella
* O. Pedersen / H. Niels Esmeralda
* J. Lenon Yesterday
* D. Pearson After The rain
* G. Millers "Mēnesnīcas serenāde"
* R. Wakeman Nature Trails

Studijā Maruta Rubeze

17:00

17:00

Ziņas

17:06

17:06

Pa ceļam ar Klasiku
*17:10 aktualitātes,
*17:30 Neatliekama saruna- Dirty deal Teatro - festivāls Dirty Drama

Jansone Krista - producente

18:00

18:00

Reklāma

18:01

18:01

Promenāde

18:30

18:30

Opermūzika - konkursantu priekšnesumi Eiroradio sūtījumos
*New Talent Competition 2009 finālists baritons Iļja Silčukovs (Ilya Silchukov, Baltkrievija) un Slovākijas Radio simfoniskais orķestris Čārlza Olivjēri Manro (Charles Olivieri-Munroe) vadībā ārijās no Dž. Pučīni operas "Edgars", Dž. Rosīni operas "Seviljas bārddzinis", Ž. Masnē operas "Herodiāde"
* Geneva Competition 2009 finālisti tenors Sēils Kims (Seil Kim, Koreja) - Ļenska ārijā no P.Čaikovska operas "Jevgeņijs Oņegins" un soprāns Valda Vilsone (Valda Wilson, Austrālija) Manonas ārijā no Ž.Masnē operas "Manona" kopā ar Romāņu Šveices simfonisko orķestri Džuliāno Karellas (Giuliano Carella) vadībā

19:00

19:00

L. Pavaroti grāmatas "Mana pasaule" 12. lasījums
Lasa Arnolds Liniņš
1997. gada ieraksts

Studijā Inta Zēgnere

20:00

20:00

Ziņas

20:06

20:06

Klasikā šovakar

20:10

20:10

Dzimšanas dienā
Elīnas Garančas ieraksti no jaunākā albuma "Habanēra" (Deutsche Grammophon, 2010)
Turīnas Nacionālā Radio un TV orķestris un koris, diriģents K.M. Šišons

21:00

21:00

Tiešraidē no Parīzes Elizejas lauku teātra - Francijas Nacionālais orķestris Daniēles Gati vadībā
* R. Šūmanis Trešā simfonija Mibemol mažorā op. 97 ("Reinas")
* K.M. Vēbers Uvertīra operai "Eiriante"
* R. Vāgners Operas "Dievu mijkrēslis" fragmenti

22:50

22:50

Franču baroka laika kamermūzika obojai un ģitārai
Birgita Šmīdere (oboja) un Johaness Taperts (ģitāra)

23:15

23:15

Dzejas dienu laiks
Rūta Mežavilka

23:30

23:30

Neakadēmiski
* N. Jones Come Away With Me
* J. Pizzarelli Oh Darling
* E. Elias Angela
* R. Bona Sweet Mary
* A. Jobim Corcovado
* P. Metheny Antonia
* A. de Fabrizio La canzone di Marinella
* O. Pedersen / H. Niels Esmeralda
* J. Lenon Yesterday
* D. Pearson After The rain
* G. Millers "Mēnesnīcas serenāde"
* R. Wakeman Nature Trails

Piektdiena, 2010. gada 17. septembris

0:00

0:00

Neakadēmiski

0:30

0:30

Benefice
Dziedonis Artūrs Frinbergs

1:15

1:15

No Alpiem līdz Andiem

1:30

1:30

Pasticcio

2:00

2:00

Klasikas panorāma
* Dž. Rosīni 1.daļa Allegro assai no Pirmās sonātes stīgām
* Dž. Rosīni Bazilio ārija no operas "Seviljas bārddzinis"
* Dž. Rosīni Skerco
* E. Grīgs Albuma lapa no cikla Liriskie skaņdarbbi op.47 nr.2
* K.M. fon Vēbers 3.daļa Ganiņa žēlabas no Trio flautai, čellam un klavierēm op.63
* R. Šūmanis 3. Romance no cikla Trīs romances klarnetei un klavierēm op.94
* F. Šūberts 2. daļa Andante no Kvinteta La mažorā op.114 ("Foreļu")
* B. Britens "Let The Florid Music Praise"
* A. Pjacolla Nuestro Tiempo
* M. Ravels 4.daļa no Sonātes vijolei un čellam
* Ī. Dunajevskis Circus Fantasy

3:00

3:00

L. Pavaroti grāmatas "Mana pasaule" 12. lasījums
Lasa Arnolds Liniņš
1997. gada ieraksts

4:00

4:00

Klasikas panorāma
* E. Grīgs 4. daļa Nocturne no Lyric pieces op. 54
* E. Dārziņš "Aizver actiņas un smaidi"
* P. Čaikovskis Andante Cantabile no Stīgu kvarteta Nr. 1 Re mažorā op. 11
* J. Brāmss "Kā melodijas"
* Ž. Bizē Pastel
* K. Debisī Prelūdijas
* L. Denza Si vous n'avez compris
* A. Mesažē The Two Pigeons
* H. Volfs Merikes Songs Weylas Song
* R. Šūmanis Four Transcriptions For Clarinet and Piano
* J. Ireland Menuet / A Dowland Suite
* A. O Leary Valse Heureuse
* S. Romberg The Student Prince Serenade
*
F. Šopēns Noktirne Labemol mažorā op. 32 Nr. 2
* M. Hadjidakis Giocondas Smile op. 22 Mr Knoll

5:00

5:00

Dzejas dienu laiks
Rūta Mežavilka

5:15

5:15

Promenāde