Latvijas Radio 3 - Klasika

Trešdiena, 2010. gada 10. novembris

 

6:00

6:00

Neakadēmiski

Studijā Ilze Medne

7:00

7:00

Ziņas

7:07

7:07

Rīta Regtaims
Dienas notikums. Afiša. Rīta saruna - CD "Lellīte Lollīte" prezentācija
Pasaules kultūras ziņas. Šodien Klasikā

Vītola Dace - aktrise; Zaļupe Rihards - sitaminstrumentālists

8:00

8:00

Ziņas

8:08

8:08

Rīta Regtaims
Rīta jautājums. Laikrakstu apskats. Rīta saruna
Pasaules kultūras ziņas Šodien Klasikā

Tīruma Silga - dziedātāja; Šnē Normunds - diriģents

9:00

9:00

Ziņas

Studijā Gita Lancere

9:05

9:05

Promenāde
* J. Norvilis Mārtiņa dziesma no cikla "Ziema"
* A. Mosolovs Deju svīta arfai
* Š. Verešs 2. daļa no Četras transilvānijas dejas stīgu orķestrim
* Ā. Skulte Sarabanda no baleta "Brīvības sakta"
* R. Kalsons Aiju dziesmiņa no cikla "Bērnu ainas" klavierēm 4 rocīgi
* P. Plakidis Pusaizmirsa sentimentāla melodija no Diviem skaņdarbiem vijolei, fagotam, čellam un klavierēm
* Dž. Rosini Andante no Kvarteta Nr. 1 Fa mažorā
* B. Britens kanconeta no Svītas pēc Rosini tēmām Sibemol mažorā op. 9
* B. Britens Tiroliešu deja no Svītas pēc Rosini tēmām Sibemol mažorā op. 9
* tautas mūzika
* Ž. Ofenbahs Valse Tyrolienne from Un Maria La Porte
Latviešu folklora "No godēju rudzus miežus"
* V. Pūce "Gadskārtu ieražu dziesmas"/ Mārtiņš
* Latviešu folklora "Labvakr, Mārtiņtēvs"
* V. Tormiss Dance from Martin mas Songs
* A. Vahuri Mārtiņa dienas dziesma


10:00

10:00

Ziņas

10:06

10:06

Programmas lasījums

10:10

10:10

Post factum
LNSO, M.Zariņam - 100

10:30

10:30

Pasticcio
* Ž. Sibēliuss Deja Intermecco op. 45
* Ž. Sibēliuss Romance from Four Pieces op. 78
* D. Wiren Andante Espressivo from Romantic Suite op. 22
* Trad. mūz.Scarborough Fair
* I. Lovasz All Animals
* G. Forē 3. daļa no simfoniskās svītas "Peleass un Melizande"
* N. Rota Walzer Del Commiato from The Leopard

11:00

11:00

Ziņas

11:05

11:05

Reklāma

11:06

11:06

"Viens no diviem" - Tālrunis 67206705

12:00

12:00

Benefice
Obojistam un diriģentam Normundam Šnē - 50!

Šnē Normunds - diriģents un obojists

13:00

13:00

Ziņas

13:05

13:05

Reklāma

13:06

13:06

Pašreklāma

13:07

13:07

Klasikas panorāma
* E. Grīgs Albuma lapa op. 47 Nr. 2
* K. Davidovs Valsis no Četriem skaņdarbiem čellam un klavierēm op. 41
* A. Dvoržāks Slāvu deja Labemol mažorā op. 72 Nr. 8
* J. Albrehtsbergers Menuets no Divertismenta La mažorā
* J. Field Nocturne No. 1 in E flat major
* J. Brāmss Ungāru deja Nr. 8 la minorā
* L. Gouvy Allegretto Con Grazia from Aubade op. 77 Nr. 2
* R. Šūmanis Four Transcriptions For Clarinet and Piano
* Ž. Sibēliuss Berceuse op. 40
* I. Stravinskis Itāļu svīta no baleta "Pulčinella"
* D. Čimaroza Il Maestro Di Capella Sinfonia
*
G. Doniceti Andante Sostenuto Obojai un klavierēm
* A. Durand Valse
* E. Elgars Carissima

14:00

14:00

Ziņas

14:06

14:06

Klasikas panorāma

15:00

15:00

Ziņas

15:05

15:05

Promenāde
*V.A. Mocarts Allegro no Koncerta mežragam Nr. 1
* Latviešu tautas dziesma "Aiz upītes meitas dzied"
* F. Mendelszons "Uz dziesmas spārniem"
* K.M.fon Vēbers Aicinājums uz deju op. 65
* K.A. Nīlsens Intemezzo from Litlle Suite For String Orchestra in A minor op. 1
* F. Šūberts Romance no mūzikas lugai "Rozamunde"
* N. Rimskis-Korsakovs Princis un princese no svītas "Šeherezāde"

15:45

15:45

Ad libitum

16:00

16:00

Ziņas

16:05

16:05

Neakadēmiski

Studijā Gita Lancere

17:00

17:00

Ziņas

17:06

17:06

Pa ceļam ar Klasiku
*17:10 aktualitātes,
*17:30 Neatliekama saruna - Forum Cinema tiešraides MET

Amoliņš Atis - SIA Baltic Cinema direktors

18:00

18:00

Reklāma

18:01

18:01

Promenāde

18:30

18:30

Opermūzika
Šarla Guno operas "Fausts" lappuses

19:00

19:00

ABC

19:05

19:05

"Dailes teātrim - 90! Komponistu portreti"
Raimonds Pauls

Studijā Sandra Ņedzvecka

20:00

20:00

Ziņas

20:06

20:06

Klasikā šovakar

20:10

20:10

"ROSTRUM 2010"
* Šovans Klīerijs (Siobhan Cleary, 1970, Īrija) Cokaygne ("Leiputrija", 2009)
Īrijas Radio un televīzijas (RTE) simfoniskais orķestris, diriģents Vladimirs Altšūlers (Vladimir Altschuler)
* Jonass Valfridsons (Jonas Valfridsson, 1980, Zviedrija) The Only Thing That You Keep Changing Is Your name ("Vienīgais, ko tu maini, ir tavs vārds", 2009)
Upsalas kamerorķestris, diriģents Pauls Megi

20:35

20:35

Tiešraidē no Eiropas Kultūras galvaspilsētas Pēčas (Ungārija) - ērģelnieka Sabolča Samoši (Szabolcs Szamosi) koncerts Pēčas katedrālē
*J.S. Bahs Tokāta, Adagio un fūga Do mažorā BWV 564
* J.S. Bahs Korāļprelūdija Liebster Jesu, wir sind hier ("Mīļais Jēzu, esam šeit) BWV 730/731
* Dežē Antalfi-Žiross (Dezso Antalffy-Zsiross, 1885-1945) Spielende Faunen ("Rotaļīgie fauni")
* Bēla Bartoks "Vakars ciemā"
* Ferencs Lists Fantāzija un fūga par B-A-C-H tēmu
* Zoltāns Gārdoņi (Zoltan Gardonyi, 1946) Mozart Changes ("Mainīgais Mocarts")
* Zoltāns Kodājs "Epigrammas"
* Sabolčs Samoši (1970) Improvizācija
* Šarls Marija Vidors Divi skaņdarbi: Allegro cantabile un Toccata

22:25

22:25

Normunda Šnē variācijas par Laika tēmu
* B. Britens Temporal variations
"Rīgas kamermūziķi", 2006
* P. Vasks "Pieskārieni" obojai solo
N.Šnē, 1987
* Ē. Ešenvalds "Laika robežas"
"Rīgas Kamermūziķi", 2002

23:10

23:10

Post factum

23:30

23:30

Neakadēmiski

Ceturtdiena, 2010. gada 11. novembris

0:00

0:00

Neakadēmiski

0:30

0:30

Benefice
Obojistam un diriģentam Normundam Šnē - 50!

Šnē nORMUNDS

1:30

1:30

Promenāde

2:00

2:00

Klasikas panorāma

3:00

3:00

"Dailes teātrim - 90! Komponistu portreti"
Raimonds Pauls

4:00

4:00

Klasikas panorāma
* E. Grīgs Albuma lapa op. 47 Nr. 2
* K. Davidovs Valsis no Četriem skaņdarbiem čellam un klavierēm op. 41
* A. Dvoržāks Slāvu deja Labemol mažorā op. 72 Nr. 8
* J. Albrehtsbergers Menuets no Divertismenta La mažorā
* J. Field Nocturne No. 1 in E flat major
* J. Brāmss Ungāru deja Nr. 8 la minorā
* L. Gouvy Allegretto Con Grazia from Aubade op. 77 Nr. 2
* R. Šūmanis Four Transcriptions For Clarinet and Piano
* Ž. Sibēliuss Berceuse op. 40
* I. Stravinskis Itāļu svīta no baleta "Pulčinella"
* D. Čimaroza Il Maestro Di Capella Sinfonia
*
G. Doniceti Andante Sostenuto Obojai un klavierēm
* A. Durand Valse
* E. Elgars Carissima

5:00

5:00

Pasticcio
* Ž. Sibēliuss Deja Intermecco op. 45
* Ž. Sibēliuss Romance from Four Pieces op. 78
* D. Wiren Andante Espressivo from Romantic Suite op. 22
* Trad. mūz.Scarborough Fair
* I. Lovasz All Animals
* G. Forē 3. daļa no simfoniskās svītas "Peleass un Melizande"
* N. Rota Walzer Del Commiato from The Leopard

5:30

5:30

Post factum