Latvijas Radio 3 - Klasika

Svētdiena, 2010. gada 14. novembris

 

6:00

6:00

Uz puantēm un pilnas pēdas

6:30

6:30

Pārmijas

Studijā Ilze Medne

7:00

7:00

Rīta mūzika

9:00

9:00

Ziņas

9:06

9:06

Diena sākusies!
Aktualitātes, rīta intervija, pasaules ziņas

Kalnciema Aina - klavesīniste

10:00- 14:00 studijā Raitis Zapackis

10:00

10:00

Rudens mūzika

11:00

11:00

Ziņas

11:06

11:06

"Dailes teātrim - 90! Komponistu portreti"
Juris Vaivods
Autors un redaktors Orests Silabriedis

Vaivods Juris - Dailes teātra Mūzikas daļas vadītājs; Ozoliņa Lilita - aktrise; Pļavniece Ieva - aktrise; Dambis Pauls - komponists; Vilkārse Ingrīda - teātra zinātniece

12:00

12:00

Programmē Klasikas klausītāji. Tālrunis 67206705

14:00

14:00

Ziņas

14:06

14:06

CD jaunumi
Dailes teātra 90. jubilejas dubultalbums „Spēlēju, dancoju!" (CD I), "2010 UpeTT"

15:00

15:00

Latvijas koncertzālēs
Arnolda Baksa, Andrē Žolivē, Riharda Dubras un Žana Sibēliusa skaņdarbi
Trio Silk, Guntars Freibergs (marimba) un "Tempera" stīgu kvartets festivāla "Rudens kamermūzika" koncertos Spīķeru koncertzālē 22., 25. un 30. septembrī

16:00

16:00

Svētdienas neakadēmiskā stunda

17:00

17:00

Post factum

17:30

17:30

Post factum
K. Monteverdi "Svētas Jaunavas Marijas vesperes" Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā

Kupčs Māris - diriģents; Toits Čārlzs - pūšaminstrumentālists; Abaroniņš Mikus - dziedātājs; Stafecka Zane - dziedātāja; Kalnciema Aina - klavesīniste; Klišāns Mārtiņš - diriģents; Sīmanis Artis - JVLMA rektors; Zariņš Kristaps - gleznotājs

Studijā Edgars Raginskis

18:00

18:00

Dienas notikumu apskats

18:15

18:15

Promenāde

Eiroradio īpašā jauno mūziķu diena

19:00

19:00

Tiešraidē no Krievijas
* Aleksandrs Pirumovs (1930-1995) Svīta obojai un klavierēm
* Astors Pjacolla Oblivion obojai un klavierēm
* Aleksandrs Skrjabins Ceturtā klaviersonāte Fadiēz mažorā
* Dmitrijs Krutogolovijs Otrā klaviersonāte
Aleksejs Balašovs (1983, oboja) un Dmitrijs Krutogolovijs (1988, klavieres)

19:30

19:30

Tiešraidē no Austrijas
Viktora Ullmana (1898-1944, Viktor Ullmann, Čehija), Fēliksa Mendelszona-Bartoldi, Ņebojšas Živkoviča (1962, Nebojsa Zivkovic, Serbija) un citu komponistu mūzika Lidijas Fiļevičas (Lidiya Filevich, soprāns), Juki Hosinas (Yuki Hoshima, 1962, klavieres), ansambļa Trio Ducento Corde un citu mūziķu izpildījumā

20:00

20:00

Tiešraidē no Somijas Radio II studijas Helsinkos
Johanna Juhola (1978, akordeons), Milla Viljamā (1980, Milla Viljamaa, klavieres), Emilija Lajunena (Emilia Lajunen, balss, vijole) somu tautas melodiju aranžējumos un oriģinālskaņdarbos

20:30

20:30

BBC "Maida Vale" studijā Londonā, Lielbritānijā
F. Mendelszons Pirmais stīgu kvartets Mibemol mažorā op. 12
Elias Quartet

21:00

21:00

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē Rīgā, Latvijā
* J. Vītols "Man prātā stāv"
* F. Šopēns Noktirne do minorā op. 48 Nr. 1
Rihards Plešanovs
* Ž. Bizē Segidilja no operas "Karmena"
Laura Grecka (mecosoprāns) un Valērija Zelča (klavieres)
* S. Prokofjevs 4. daļa no Otrās vijolsonātes Re mažorā op. 94
Madara Pētersone (vijole) un Veneta Miķelsone (klavieres)
* Marģeris Zariņš Četras japāņu miniatūras
Macuo Basjo (teksts), Kristapa Pētersona aranžija mecosoprānam, vijolei un klavierēm
Laura Grecka, Madara Pētersone, Rihards Plešanovs

21:30

21:30

Tiešraidē no Norvēģijas radio studijas
Norvēģijas Mūzikas akadēmijas studenti Īvara Antonsena vadībā - Džordža Šīringa, Mailsa Deivisa, Īvara Antonsena u.c. autoru skaņdarbos

22:30

22:30

Odiseja

23:15

23:15

Džeza klubs

Pirmdiena, 2010. gada 15. novembris

0:00

0:00

Latvijas koncertzālēs
Arnolda Baksa, Andrē Žolivē, Riharda Dubras un Žana Sibēliusa skaņdarbi
Trio Silk, Guntars Freibergs (marimba) un "Tempera" stīgu kvartets festivāla "Rudens kamermūzika" koncertos Spīķeru koncertzālē 22., 25. un 30. septembrī

1:00

1:00

Eiroradio džeza stunda
Ondrej Pivec Organic Quartet koncertā Prāgā, klubā La Fabrica 2009. gada 15. oktobrī
Ondrej Pivec - organ
Libor Šmoldas - guitar
Jakub Dolezal - sax
Tomaš Hobzek - drums
* Libor Šmoldas - On the Playground
* Tomas Hobzek - Red Land Town
* Ondrej Pivec - Beautiful Smile
* Jakub Dolezal - VP
* Ondrej Pivec - Don't Get Ideas, Scamp, Nine Days Wonder

2:00

2:00

CD jaunumi
Dailes teātra 90. jubilejas dubultalbums „Spēlēju, dancoju!" (CD I), "2010 UpeTT"

3:00

3:00

Skaisto melodiju lokā

4:00

4:00

Rudens mūzika

5:00

5:00

Promenāde