Latvijas Radio 3 - Klasika

Svētdiena, 2010. gada 28. novembris

 

6:00

6:00

Uz puantēm un pilnas pēdas

6:30

6:30

Pārmijas

Studijā Dagnija Grīnfelde

7:00

7:00

Rīta mūzika

9:00

9:00

Ziņas

9:06

9:06

Adventa kalendārs

Rubenis Juris - mācītājs

9:15

9:15

Diena sākusies!
Aktualitātes, rīta intervija, pasaules ziņas

Kļava Liene - altiste

10:00- 14:00 studijā Raitis Zapackis

10:00

10:00

Rudens mūzika

11:00

11:00

Ziņas

11:06

11:06

Latvijas Radio korim - 70
Latvijas Radio Fonotēka - unikāls arhīvs
1995. gada ieraksts

12:00

12:00

Programmē Klasikas klausītāji. Tālrunis 67206705

14:00

14:00

Ziņas

14:06

14:06

CD jaunumi
VIA CRUCIS L'Arpeggiata, Christina Pluhar 2010 Virgin Classics

15:00

15:00

Latvijas koncertzālēs
* Pianiste Viviana Sofroņicka un vēsturisko instrumentu kopijas no Pola Maknaltija darbnīcas Lielajā ģildē 24. oktobrī
L. van Bēthovens Sonāte dodiēz minorā op. 27 Nr. 2 (Sonata quasi una fantasia)
* Oskars Petrauskis, Rihards Zaļupe un Aina Kalnciema X Starptautiskajā Baha kamermūzikas festivālā Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Kolonnu zālē 12. novembrī
J.S. Baha, Ž.F. Ramo un A. Pjacolas darbu pārlikumi saksofonam, marimbai un klavierēm

16:00

16:00

Svētdienas neakadēmiskā stunda

17:00

17:00

Post factum

Lejasmeijere Ieva - Mākslas kritiķe

Studijā Ilga Auguste

18:00

18:00

Dienas notikumu apskats

18:15

18:15

Promenāde

19:00

19:00

Ad libitum

19:15

19:15

Odiseja

20:00

20:00

Ziņas

20:06

20:06

Adventa kalendārs

Rubenis Juris - macītājs

20:15

20:15

Klasikā šovakar, pašreklāma

20:20

20:20

Eiroradio Starptautiskā mūziķu konkursa "Jaunais talants 2010" pusfināla pārraide no Bratislavas Mūzikas akadēmijas koncertzāles
Pirmais pusfināla koncerts:
* Bālints Mohai (Balint Mohai, fagots, Ungārija)
* Mihals Sedlāčeks (Michal Sedlacek, vijole, Čehija)
* Pau Kodina (Pau Codina, čells, Spānija)
* Andrejs Osokins (klavieres, Latvija)

21:50

21:50

Eiroradio Starptautiskā mūziķu konkursa "Jaunais talants 2010" pusfināla pārraide no Bratislavas Mūzikas akadēmijas koncertzāles
Otrais pusfināla koncerts:
* Ulada Beražnaja (Ulada Berazhnaya, vijole, Baltkrievija)
* Eivans Ju (Avan Yu, klavieres, Kanāda)
* Daniels Svoboda (Daniel Svoboda, klarnete, Čehija)
* Benedikts Klekners (Benedickt Kloeckner, čells, Vācija)

23:20

23:20

Skaisto melodiju lokā

Pirmdiena, 2010. gada 29. novembris

0:00

0:00

Latvijas koncertzālēs
* Vēsturisko instrumentu kopijas no Pola Maknaltija darbnīcas
L. van Bēthovens Sonāte do diez minorā op. 27 Nr. 2 (Sonata quasi una fantasia)
Viviana Sofroņicka Lielajā ģildē 2010. gada 24. oktobrī
* X starptautiskajā Baha kamermūzikas festivālā
J.S. Baha, Ž.F. Ramo un Pjacolas mūzikas pārlikumi saksofonam, marimbai un klavierēm
Oskars Petrauskis, Rihards Zaļupe, Aina Kalnciema, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Kolonnu zālē 2010. gada 12. novembrī

1:00

1:00

Eiroradio džeza stunda - Londonas "Vortex Jazz Club" 20. februārī
Radošās apvienības Loop Collective festivāls
* Fring Magnetic: Rory Simmons (trompet, flugelhorn), Tori Freestone (flute), Robin Fincker (clarinet), James Alssop (bass clarinet), Kit Massey (cello), Jasper Hoiby (bass), Ivo Naeme (piano), Ben Reynolds (drums), Elisabeth Nygaard (vocals), Andrew Plummer (vocals)
Rory Simmons
: Tenth Witness, Little Boban, Empty Spaces, Ish
* Ma: Tom Challenger (tenor sax), Dave Smith (drums), Ross Stanley (Hammond organ), Matt Calvert (electronics)
Tom Challenger: Amma Orra, Accidental, Noir, Dump, The Last

2:00

2:00

CD jaunumi
VIA CRUCIS L'Arpeggiata, Christina Pluhar 2010 Virgin Classics

3:00

3:00

Skaisto melodiju lokā

4:00

4:00

Rudens mūzika

5:00

5:00

Promenāde