Latvijas Radio 3 - Klasika

Svētdiena, 2013. gada 17. februāris

 

6:00

6:00

Neakadēmiski

Studijā Gita Lancere

7:00

7:00

Rīta mūzika

9:00

9:00

Ziņas

9:06

9:06

Diena sākusies!
* Aktualitātes,
* Pasaules ziņas
* 9:30 - Rīta intervija
* 9:50 - Cafe Musical

Papano Antonio - diriģents; Bells Džošua - vijolnieks

10:00

10:00

"Nošu Domino"
Piedalās Kazanovas orķestris un Rīgas Doma kora skolas komanda

Medne Ilze - LR3; Raginskis Edgars - LR3; Silabriedis Orests - LR3; Siliņš Armands - dziedātājs; Zvaigzne Vizma - RDKS audzēkne; Tuča Matīss - RDKS audzēknis; Pēlmanis Jānis - RDKS audzēknis; Purvišķis Bertrams - Kazanovas orķestra mūziķis; Muskare Laura - Kazanovas orķestra mūziķe; Lolovacka Alise - Kazanovas orķestra dalībniece

11:00

11:00

Ziņas

11:06

11:06

Klasika bez pieturām

Studijā Inga Žilinska

12:00

12:00

Mākslinieka darbistabā
Ērģelnieks Aleksandrs Fiseiskis

12:30

12:30

Pasaules festivālos un koncertos
* Jamandu Košta (Yamandu Costa), Hamiltons de Holanda (Hamilton de Holanda) Paulo Aragao (Paul Aragao)
Suite Interiores do Brasil ģitārai, mandolīnai un orķestrim
* Jamandu Košta un Hamiltons de Holanda Improvizācijas
Jamandu Košta (ģitāra), Hamiltons de Holanda (mandolīna), Kalgari filharmonijas orķestris un diriģents Roberto Minčuks (Roberto Minczuk), 2011
* A. Dvoržāks "Amerikāņu svīta" La mažorā op. 98b
Ljēžas Karaliskās filharmonijas orķestris un diriģents Domingo Indojans (Domingo Hindoyan), 2011

14:00

14:00

Ziņas

14:06

14:06

"Orfeja auss". Sarunas par Mūzikas ierakstu balvu 2012
Nominanti kategorijās:
* "Labākais elektroniskās mūzikas albums"
* "Labākais alternatīvās mūzikas albums"
Raidījuma viesi - Edgars Raginskis, Viestarts Gailītis, Jānis Stundiņš
Sarunu vada Orests Silabriedis

Raginskis Edgars - mūzikas žurnālists; Gailītis Viestarts - žurnālists, elektroniskās mūzikas eksperts; Stundiņš Jānis - mūzikas žurnālists

15:00

15:00

Latvijas koncertzālēs
Koncerts La Dolce Vita 10. februārī Lielajā ģildē
Profesionālais pūtēju orķestris "Rīga", solisti Ilona Bagele, Andris Ludvigs, Ingus Pētersons, diriģents Mārtiņš Ozoliņš

16:30

16:30

Svētdienas neakadēmiskā stunda

17:00

17:00

Post factum
Festivāla Saxophonia koncerti 7. un 8. februārī

Saksone Inga - LR3 žurnāliste, producente; Znotiņš Armands - mūzikas žurnālists; Šarkovska-Liepiņa Ilze - muzikoloģe; Stiģe-Škuškovnika Vita - saksofoniste

17:30

17:30

Post factum
Latvijas Nacionālās operas viesizrādes Krievijas Lielajā teātrī

Sinaiskis Vasilijs - diriģents; Dolženko Irina - dziedātāja; Opolais Kristīne - dziedātāja; Dripe Jānis - arhitekts; Krilova Maija - mūzikas žurnāliste; Aleksandrovs Viktors - žurnālists; Krivicka Jevgeņija - muzikoloģe; Fera Aleksandrs - žurnālists

18:00

18:00

Dienas notikumu apskats

18:15

18:15

Reklāma

18:16

18:16

Promenāde

19:15

19:15

Odiseja

Studijā Ieva Zeidmane

20:00

20:00

Ziņas

20:06

20:06

Klasikā šovakar

20:10

20:10

J.S. Bahs Kantāte "Schauet doch und sehet" BWV 46
Damjēns Gijons (Damien Guillon, alts), Tomass Hobss (Thomas Hobbs, tenors), Pēters Kojs (Peter Kooij, bass), grupa Collegium Vocale Gent un diriģents Filips Herevēge Kētenē, 2012

20:30

20:30

Komponistam Arkandželo Korelli 360!
* Obojas koncerts La mažorā
Entonijs Kemdens, orķestris City of London Sinfonia un diriģents Nikolass Vords (Nicholas Ward)
* Sonāte trompetei, divām vijolēm un basso continuo Re mažorā
Greiems Eštons (Graham Ashton,trompete), Īrijas Kamerorķestris un diriģents Īens Vatsons (Ian Watson)
* Concerto grosso Nr. 10 Do mažorā
Europa Galante

21:00

21:00

Ārona Koplenda mūzika
* "Kubiešu dejas"
Orķestris New Philarmonia, diriģē autors
* Svīta "Mūzika filmām" (Music for the Movies)
Orchestra of St. Luke's, diriģents Deniss Rasels Deiviss (Dennis Russell Davies)

21:30

21:30

F. Šūberts Vokālais cikls "Gulbja dziesma"
Tenors Marks Pedmors (Mark Padmore) un pianists Pols Lūiss (Paul Lewis)

22:30

22:30

L. van Bēthovena mūzikas transkripcijās pianiste Petronela Malana

23:00

23:00

"Nošu Domino"
Piedalās Kazanovas orķestris un Rīgas Doma kora skolas komanda

Medne Ilze - LR3; Raginskis Edgars - LR3; Silabriedis Orests - LR3; Siliņš Armands - dziedātājs; Zvaigzne Vizma - RDKS audzēkne; Tuča Matīss - RDKS audzēknis; Pēlmanis Jānis - RDKS audzēknis; Purvišķis Bertrams - Kazanovas orķestra mūziķis; Muskare Laura - Kazanovas orķestra mūziķe; Lolovacka Alise - Kazanovas orķestra dalībniece

Pirmdiena, 2013. gada 18. februāris

0:00

0:00

Eiroradio džeza pusstunda
Roy Nathanson's Sotto Voce, Hamburg 2012

0:30

0:30

Latvijas koncertzālēs
Koncerts La Dolce Vita 10. februārī Lielajā ģildē
Profesionālais pūtēju orķestris "Rīga", solisti Ilona Bagele, Andris Ludvigs, Ingus Pētersons, diriģents Mārtiņš Ozoliņš

2:00

2:00

Skaisto melodiju lokā

3:00

3:00

"Orfeja auss". Sarunas par Mūzikas ierakstu balvu 2012
Nominanti kategorijās:
* "Labākais elektroniskās mūzikas albums"
* "Labākais alternatīvās mūzikas albums"
Raidījuma viesi - Edgars Raginskis, Viestarts Gailītis, Jānis Stundinš
Sarunu vada Orests Silabriedis

Raginskis Edgars - mūzikas žurnālists; Gailītis Viestarts - žurnālists, elektroniskās mūzikas eksperts; Stundiņš Jānis - mūzikas žurnālists

4:00

4:00

Promenāde

5:00

5:00

Klasika bez pieturām