Latvijas Radio 3 - Klasika

Piektdiena, 2013. gada 22. februāris

 

6:00

6:00

Neakadēmiski

Studijā Inga Saksone

7:00

7:00

Ziņas

7:05

7:05

Brīdis biznesam

7:07

7:07

Rīta Regtaims
Dienas notikums. Afiša. Rīta saruna. Pasaules kultūras ziņas. Šodien Klasikā

Skrastiņš Artūrs - aktieris

8:00

8:00

Ziņas

8:05

8:05

Brīdis biznesam

8:08

8:08

Rīta Regtaims
Rīta jautājums. Laikrakstu apskats. Rīta saruna. Pasaules kultūras ziņas Šodien Klasikā

Punka Renāte - Rozes apgāda vadītāja

9:00

9:00

Ziņas

9:05

9:05

Klasika piedāvā!

9:15

9:15

Odiseja

Pīrāga Inta - LR 3 žurnāliste

10:00

10:00

Ziņas

Studijā Ināra Ancāne

10:06

10:06

Pasticcio
* J. Haidns Otrais koncerts čellam un orķestrim Re mažorā op. 101 - Adagio
* M. Balakirevs Mazurka klavierēm nr. 4 Solbemol mažorā
* Dž. Rosīni Duets čellam un kontrabasam - Allegro
* S. Moņuško Polonēze Mibemol mažorā

10:30

10:30

Neakadēmiski
Duets The Books albumā The Way Out (2010)

11:00

11:00

Ziņas

11:05

11:05

Reklāma

11:06

11:06

Programmas lasījums

11:10

11:10

"Viens no diviem" - Tālrunis 67206705

12:00

12:00

Benefice
Mecosoprāns Džoisa di Donato

12:45

12:45

No Alpiem līdz Andiem

13:00

13:00

Ziņas

13:05

13:05

Reklāma

13:06

13:06

Pašreklāma

13:07

13:07

Klasikas panorāma
* Ž. Bizē Pirmā svīta „Arliete" - Menuets
* Dž.B. Sammartīni Simfonija sol minorā - 2. daļa
* Anonīms Deju svīta - kontrdeja
* A. Vivaldi Gadalaiki - Pavasaris - 3. daļa
* A. Reinagle Uvertīra Sol mažorā - 1. daļa
* K.M. Vēbers Sestā sonāte vijolei un klavierēm Do mažorā - 1. daļa
* J.N. Hummelis Koncerts trompetei un orķestrim Mibemol mažorā - Rondo
* P. Lūiss Serenāde un deja
* A. Rusels Serenāde op. 30 - 1. daļa
* R. Karosone Tu Vuo' Fa' L'americano
* E. Grīgs Arieta op. 12 nr. 1 un norvēģu deja op. 38 nr. 5
* V. A. Mocarts Divertisments Sibemol mažorā K. 439b - Rondo
* Ž. Ofenbahs Le jugement de Paris: Au mont Ida no operetes „Skaistā Helēna
* K. Dopers Zevende symfonie „Zuiderzee - 2. daļa Humoreska

14:00

14:00

Ziņas

14:06

14:06

Klasikas panorāma
* K. Kohauts Trio lautai, vijolei un čellam La mažorā - 1. daļa
* J. Necers Trešā simfonija Re mažorā - Scherzo - Presto
*
F. Gulda Koncerts čellam un orķestrim - 4. daļa
* E.V. Elgārs 2. svīta The Wand of Youth - Strūklakas deja
* M. Moškovskis Vācu riņķa dejas op. 25 - Allegro Animato
* F. Mendelszons-Bartoldi Trešā simfonija la minorā - Vivace non Troppo
*
D. Skarlati Trīs skaņdarbi - nr. 1 un nr. 3
*
Ž.B. Lullī Uvertīra "Armīda"
* Dž. Paizjello Rondo klavierēm Do mažorā - Andantino
* F. Tuma Partita Do mažorā - Intrada
* L. van Bēthovens Oktets Mibemol mažorā op. 103 - 4. daļa
* K.A. Debisī "Maza svīta" - Menuets
* K.A. Debisī "Maza svīta" - Balets

15:00

15:00

Ziņas

15:05

15:05

Promenāde
* H. Berliozs Uvertīra no operas "Beatriče un Benedikts"
* E. Dell Acqua "Es redzēju palidojam garām bezdelīgas"
* F. Manfredīni Concerto D dur - Allegro
* L. Bokerīni Vijoļkoncerta pārlikums čellam Re mažorā - Allegro
* K.V. Gluks "Ifigēnija Aulidā"
* K. Bričaldi "Venēcijas karnevāls" op. 77
* J. Brāmss Fantāzija op. 116 - Intermeco Mi mažorā
* R. Štrauss Šūpuļdziesma op. 41 nr. 1
* J.S. Svensens Divas zviedru tautas dziesmas - Adagio
* J.S. Svensens Divas zviedru tautas dziesmas - Moderato
*

16:00

16:00

Ziņas

16:05

16:05

Pašreklāma

16:07

16:07

Neakadēmiski
* Blue Mitchell, Ronnell Bright - Sweet Pumpkin / Blue Mitchell
* Charles N. Daniels, Richard A. Whiting - She's Funny That Way / Thelma Carpenter
* Paul McCartney, John Lennon - Blackbird / Lynne Arriale Trio
* Jenny Scheinman - The Careeners / Jenny Scheinman
* Guy Wood, Robert Mellin - My One And Only Love / Eric Marienthal
* Horace Silver - Gregory Is Here / Sammy Figueroa
* Clive Langer, Elvis Costello - Shipbuilding / Karen Oberlin
* Adolph Green, Betty Comden, Leonard Bernstein - Lonely Town / Eric Comstock
* Paul Desmond - Jazzabelle / Paul Desmond
* Bebo Valdes - Tre R / Bebo Valdes
* Frank Loesser, Hoagy Carmichael - Small Fry / Monty Alexander

Studijā Ieva Zeidmane

17:00

17:00

Ziņas

17:06

17:06

Pa ceļam ar Klasiku
*17:06 - Jubilāri, stāsts par turpmāko stundu
*17:15 - Pasaules ziņas
*17:30 - Neatliekama saruna
*17:50 - Klasika šodien

Balode Antra - Gētes institūta Rīgā kultūras nodaļas vadītāja

18:00

18:00

"Orfeja auss". Sarunas par Mūzikas ierakstu balvu 2012
Nominanti kategorijās:
* "Labākais elektroniskās mūzikas albums"
* "Labākais alternatīvās mūzikas albums"
Raidījuma viesi - Edgars Raginskis, Viestarts Gailītis, Jānis Stundinš
Sarunu vada Orests Silabriedis

Raginskis Edgars - mūzikas žurnālists; Gailītis Viestarts - žurnālists, elektroniskās mūzikas eksperts; Stundiņš Jānis - mūzikas žurnālists

Studijā Inta Zēgnere

19:00

19:00

Tiešraidē no Lielās ģildes - LNSO, pianists Vestards Šimkus un diriģents Karels Marks Šišons
* J. Brāmss Pirmais koncerts klavierēm un orķestrim re minorā op. 15
* P. Čaikovskis Sestā simfonija si minorā op. 74 ("Patētiskā")

21:00

21:00

Pasaules koncertzālēs
L. van Bēthovens Trio Mibemol mažorā
Minhenes trio

21:35

21:35

J.K. Bahs Koncerts flautai re minorā
Kristofs Hantgeburts, Akademie fuer Alte Musik Berlin

22:00

22:00

A. Dvoržāka orķestra miniatūras "Camerata Nova" ierakstā

22:30

22:30

Benefice
Mecosoprāns Džoisa di Donato

23:15

23:15

No Alpiem līdz Andiem

23:30

23:30

Neakadēmiski
* Blue Mitchell, Ronnell Bright - Sweet Pumpkin / Blue Mitchell
* Charles N. Daniels, Richard A. Whiting - She's Funny That Way / Thelma Carpenter
* Paul McCartney, John Lennon - Blackbird / Lynne Arriale Trio
* John Coltrane - Naima / Curtis Fuller, Roma Jazz Trio
* Jenny Scheinman - The Careeners / Jenny Scheinman
* Guy Wood, Robert Mellin - My One And Only Love / Eric Marienthal
* Horace Silver - Gregory Is Here / Sammy Figueroa
* Clive Langer, Elvis Costello - Shipbuilding / Karen Oberlin
* Adolph Green, Betty Comden, Leonard Bernstein - Lonely Town / Eric Comstock
* Paul Desmond - Jazzabelle / Paul Desmond
* Bebo Valdes - Tre R / Bebo Valdes
* Frank Loesser, Hoagy Carmichael - Small Fry / Monty Alexander

Sestdiena, 2013. gada 23. februāris

0:00

0:00

Neakadēmiski

0:30

0:30

Promenāde

1:00

1:00

Pasticcio

1:30

1:30

Neakadēmiski
Duets The Books albumā The Way Out (2010)

2:00

2:00

Klasikas panorāma
* K. Kohauts Trio lautai, vijolei un čellam La mažorā - 1. daļa
* J. Necers Trešā simfonija Re mažorā - Scherzo - Presto
*
F. Gulda Koncerts čellam un orķestrim - 4. daļa
* E.V. Elgārs 2. svīta The Wand of Youth - Strūklakas deja
* M. Moškovskis Vācu riņķa dejas op. 25 - Allegro Animato
* F. Mendelszons-Bartoldi Trešā simfonija la minorā - Vivace non Troppo
*
D. Skarlati Trīs skaņdarbi - nr. 1 un nr. 3
*
Ž.B. Lullī Uvertīra "Armīda"
* Dž. Paizjello Rondo klavierēm Do mažorā - Andantino
* F. Tuma Partita Do mažorā - Intrada
* L. van Bēthovens Oktets Mibemol mažorā op. 103 - 4. daļa
* K.A. Debisī "Maza svīta" - Menuets
* K.A. Debisī "Maza svīta" - Balets

3:00

3:00

Odiseja

Pīrāga Inta - LR 3 Klasika žurnāliste

4:00

4:00

Promenāde

5:00

5:00

Klasikas panorāma
* Ž. Bizē Pirmā svīta „Arliete - Menuets
* Dž.B. Sammartīni Simfonija sol minorā - 2. daļa
* Anonīms Deju svīta - kontrdeja
* A. Vivaldi Gadalaiki - Pavasaris - 3. daļa
* A. Reinagle Uvertīra Sol mažorā - 1. daļa
* K.M. Vēbers Sestā sonāte vijolei un klavierēm Do mažorā - 1. daļa
* J.N. Hummelis Koncerts trompetei un orķestrim Mibemol mažorā - Rondo
* P. Lūiss Serenāde un deja
* A. Rusels Serenāde op. 30 - 1. daļa
* R. Karosone Tu Vuo' Fa' L'americano
* E. Grīgs Arieta op. 12 nr. 1 un norvēģu deja op. 38 nr. 5
* V. A. Mocarts Divertisments Sibemol mažorā K. 439b - Rondo
* Dž. Pučīni Simfoniska prelūdija La mažorā
* Ž. Ofenbahs Le jugement de Paris: Au mont Ida no operetes „Skaistā Helēna
* K. Dopers Zevende symfonie „Zuiderzee - 2. daļa Humoreska