Latvijas Radio 3 - Klasika

Svētdiena, 2013. gada 23. jūnijs

 

6:00

6:00

Neakadēmiski

Studijā Maruta Rubeze

7:00

7:00

Rīta mūzika

9:00

9:00

Ziņas

9:06

9:06

Diena sākusies!
* Aktualitātes,
* Pasaules ziņas
* 9:30 - Rīta intervija
* 9:50 - Cafe Musical

Zemzare Ingrīda - Kamerorķestra Kremerata Baltica direktore

10:00

10:00

Rūdolfs Blaumanis "Velniņi"
Lomās: Vera Singajevska un Velta Skurstene
Pētera Plakida mūzika
1972. gada ieraksts

11:00

11:00

Ziņas

11:06

11:06

Klasika bez pieturām

Studijā Ilga Auguste

12:00

12:00

Mākslinieka darbistabā
Viesos pie režisora Gunta Gailīša operas "Baņuta" muzejā Jaunpiebalgā

12:30

12:30

Jaunāko tautas mūzikas albumu mozaīka
"Tarkšķi ganos", (Iecavas bērnu folkloras kopa "Tarkšķi"), "Seši reiti nedeļā" (folkloras kopa "Svātra"), "Dižducis" ("Auļi"), "Gadapkārti" ("Ilģi"), "Pa celeņu..." (Vaboles pagasta tradicionālā mūzika), "Sauli sēju" (Biruta Ozoliņa un DJ Monsta)

14:00

14:00

Ziņas

14:06

14:06

Mūsu leģendas. Dziedātāja Žermēna Heine-Vāgnere
Autore Ināra Ancāne

Heine-vāgnere žermēna - dziedone; Viļumanis Aleksandrs - diriģnets; Gailītis Guntis - režisors; Zariņš Kārlis - dziedonis; Maskats Artūrs - komponists

15:00

15:00

Latvijas koncertzālēs
„Suitu mēle" - Latvijas Radio kora koncertu cikla "Četri gadalaiki četros Latvijas novados" 3. koncerts
Latvijas Radio koris, diriģents Sigvards Kļava, etnogrāfiskais ansamblis „Suitu sievas", vadītāja Ilga Leimane, Evita Dūra (akordeons), Aldis Liepiņš (klavieres), Māris Jēkabsons un Kaspars Bārbals (dūdas), Ginta Garūta (kontrabass). Koncerta vadītājs - Orests Silabriedis
Ieskaņots 2007.gada 8.jūnijā Alsungas kultūras namā

16:00

16:00

Svētdienas neakadēmiskā stunda

17:00

17:00

Pasticcio

17:30

17:30

Dziesmusvētku pakāpieni
Redaktore Inta Pīrāga

Jonelis Juris - režisors; Jurijs, Anna, Marija Jeļena - dejotāji no ansambļa "Zadorinka"; Rudzīte Anna - Dziesmu svētku vieskolektīvu kordinatore; Cinkuss Ivars - diriģents; Norvele Jūlija - Luksemburgas kora "Meluzīna" diriģente; Jolanta, Aija, Krista - dziedātājas Briseles Latviešu korī; Anna - dziedātāja Hāgas korī "Ziemeļjūra"; Anna - diriģente Hāgas korī "Ziemeļjūra"

18:00

18:00

Dienas notikumu apskats

18:15

18:15

Reklāma

18:16

18:16

Promenāde

19:15

19:15

Odiseja
Albums Native Music 7

Studijā Gita Lancere

20:00

20:00

Ziņas

20:06

20:06

Klasikā šovakar

20:10

20:10

Līgotnes Jēkaba Graubiņa un Edmunda Goldšteina apdarēs

20:35

20:35

Imanta Kalniņa kino mūzika

21:00

21:00

"Jāņi latviešu klasikā - mūzikā un literatūrā"
Fragmentus no Kārļa Skalbes, Jāņa Akuratera, Annas Brigaderes, Jāņa Jaunsudrabiņa un Eduarda Virzas darbiem lasa Gunda Vaivode, Inga Saksone, Orests Silabriedis un Edgars Raginskis
Jāņa Mediņa Emiļa Melngaiļa, Georga Pelēča, Pētera Barisona, Imanta Zemzara un latviešu tautas mūzika
2010. gada iestudējums

21:50

21:50

Sapnis vasaras naktī
Fēliksa Mendelszona-Bartoldi, Ambruāza Tomā un Astora Pjacollas mūzika

22:15

22:15

Īsākās nakts dziesmas albumā "Līgo" ("Upe", 2003)
Annemarta Kreituse, Zane Šmite, Zigfrīds Muktupāvels u. c.

23:00

23:00

Jaunāko tautas mūzikas albumu mozaīka
"Tarkšķi ganos", (Iecavas bērnu folkloras kopa "Tarkšķi"), "Seši reiti nedeļā" (folkloras kopa "Svātra"), "Dižducis" ("Auļi"), "Gadapkārti" ("Ilģi"), "Pa celeņu..." (Vaboles pagasta tradicionālā mūzika), "Sauli sēju" (Biruta Ozoliņa un DJ Monsta)

Pirmdiena, 2013. gada 24. jūnijs

0:00

0:00

Jaunāko tautas mūzikas albumu mozaīka (turpinājums)

0:30

0:30

Pasticcio

1:00

1:00

Latvijas koncertzālēs
„Suitu mēle" - Latvijas Radio kora koncertu cikla "Četri gadalaiki četros Latvijas novados" 3. koncerts
Latvijas Radio koris, diriģents Sigvards Kļava, etnogrāfiskais ansamblis „Suitu sievas", vadītāja Ilga Leimane, Evita Dūra (akordeons), Aldis Liepiņš (klavieres), Māris Jēkabsons un Kaspars Bārbals (dūdas), Ginta Garūta (kontrabass). Koncerta vadītājs - Orests Silabriedis
Ieskaņots 2007.gada 8.jūnijā Alsungas kultūras namā

2:00

2:00

Skaisto melodiju lokā

3:00

3:00

Mūsu leģendas. Dziedātāja Žermēna Heine-Vāgnere
Autore Ināra Ancāne

Heine-Vāgnere žermēna - dziedone; Viļumanis Aleksandrs - diriģents; Gailītis Guntis - režisors; Zariņš Kārlis - dziedonis; Maskats Artūrs - komponists

4:00

4:00

Promenāde

5:00

5:00

Klasika bez pieturām