Latvijas Radio 3 - Klasika

Sestdiena, 2013. gada 31. augusts

 

6:00

6:00

Neakadēmiski

Studijā Orests Silabriedis

7:00

7:00

Rīta mūzika

9:00

9:00

Ziņas

9:05

9:05

Reklāma

9:06

9:06

Diena sākusies!

Rozentāle Ieva - muzikoloģe

10:00

10:00

Cafe musical

10:30

10:30

Zelta klasika
* V. A. Mocarts Simfonija Nr. 40 - 1. daļa
Orķestris Academy of St. Martin in the Fields un diriģents Nevils Meriners
* E. Grīgs „Gulbis op. 25 Nr. 2
Soprāns Karita Matila, Birmingemas simfoniskais orķestris un diriģents Sakari Oramo
* J. Vītols, J. Poruks "Pie tava augstā, baltā loga"
Bass Krišjānis Norvelis un pianists Ventis Zilberts
* J. Ivanovs Koncerts čellam un orķestrim si minorā - 2. daļa
Agnese Rugēvica, Liepājas simfoniskais orķestris un diriģents Imants Resnis
* N. Rimskis-Korsakovs "Kamenes lidojums" no operas "Pasaka par caru Saltanu"
Malaizijas filharmoniskais orķestris un diriģents Kēss Bākelss
* P. Čaikovskis "Arābu deja" no baleta "Riekstkodis"
Čikāgas simfoniskais orķestris un diriģents Džordžs Šolti
* Ž. Ofenbahs Kankāns no operetes "Orfejs pazemē"
Orķestris "Berlīnes filharmoniķi" un diriģents Herberts fon Karajans

11:00

11:00

Ziņas

11:05

11:05

Reklāma

Studijā Rūta Paula

11:06

11:06

Meistaru koncertos
* K.F.E. Bahs Simfonija Sibemol mažorā Wq. 182/2 un La mažorā Wq. 182/4
* V.A. Mocarts Astotais koncerts klavierēm Do mažorā K. 246 (Licovas-Luetzow)
Joss van Immersēls un orķestris Anima Eterna 13. jūlijā Sv. Ibēra bazilikā (Basilica, Saint-Hubert) Francijā

12:00

12:00

"Verdi - 200". Jaunības gadi. Pirmie darbi un "Nabuko"
Autors Deniss Hanovs
Redaktore Inga Saksone

Siliņš Egils - dziedātājs; Antoņenko Aleksandrs - dziedātājs; Maskats Arturs - komponists; Hanovs Deniss - kulturologs

13:00

13:00

Reklāma

13:01

13:01

Klasikas panorāma

14:00

14:00

Ziņas

14:05

14:05

Reklāma

14:06

14:06

Skaisto melodiju lokā

Studijā Ieva Zeidmane

15:00

15:00

Meistaru koncertos Latvijā
* E.F. Dall'Abako Concerto a piu instrumenti mi minorā op. 5 nr. 3
Baroka orķestris Concerto Koeln (Vācija) Lielajā ģildē, 2011
* J. Brāmss Ceturtā simfonija
Birmingemas simfoniskais orķestris un diriģents Andris Nelsons LNO, 2012

16:00

16:00

Operešu un kino melodijas
* Roberta Štolca operešu melodijas
* Kino mūzika BBC orķestra ierakstos

17:00

17:00

Mana mūzika
Ar arhitekti Andu Kursišu sarunājas Inga Vasiļjeva

18:00

18:00

Dienas notikumu apskats

18:15

18:15

Promenāde
* Ž. Masnē Baleta svīta "Sids" - "Kastīliešu deja"
* Ž. Bizē Simfonija Do mažorā - 4. daļa
* K.F.E. Bahs Simfonija nr. 4 La mažorā - 3. daļa
* G.F. Hendelis Svīta nr. 1 La mažorā - Kurante
* A. Dvoržāks Leģendas - 7. daļa
* F. Danci Concertante Sibemol mažorā flautai un klarnetei ar orķestri op. 41 - 2. daļa
* E. Valdteifels Polka op. 206 "Mana kaimiņiene"
* E. Fresedo El once
* A. Pjacolla Četri gadalaiki Buenosairesā - Rudens
* A. Vivaldi Otrais koncerts ērģelēm aranžējumā saksofonu ansamblim - 1. daļa
* M. Moškovskis Poļu tautas dejas op. 55 - Mazurka

19:05

19:05

Džeza klubs

Studijā Ināra Ancāne

20:00

20:00

Ziņas

20:05

20:05

Reklāma

20:06

20:06

Klasikā šovakar

20:10

20:10

Sestdienas vakars Operā
A. Ponkielli opera "Džokonda" 2. maijā Parīzes Bastīlijas operā
Violeta Urmana (soprāns), Marselo Alvarezs (tenors), Lučiana d' Intino (mecosoprāns), Orlins Anastasovs (bass), Klaudio Sgura (baritons), Parīzes Nacionālās operas koris, bērnu koris un orķestris un diriģents Daniels Orens

23:15

23:15

P. Čaikovskis Variācijas par rokoko tēmu op. 33
Rafaels Valfišs (čells), Anglijas kamerorķestris un diriģents Džofrijs Saimons

23:30

23:30

Neakadēmiski

Svētdiena, 2013. gada 1. septembris

0:00

0:00

Klasikas panorāma

1:00

1:00

Meistaru koncertos Latvijā
* E.F. Dall'Abako Concerto a piu instrumenti mi minorā op. 5 nr. 3
Baroka orķestris Concerto Koeln (Vācija) Lielajā ģildē, 2011
* J. Brāmss Ceturtā simfonija
Birmingemas simfoniskais orķestris un diriģents Andris Nelsons LNO, 2012

2:00

2:00

Skaisto melodiju lokā

3:00

3:00

Mana mūzika
Ar arhitekti Andu Kursišu sarunājas Inga Vasiļjeva

4:00

4:00

Operešu un kino melodijas
* Roberta Štolca operešu melodijas
* Kino mūzika BBC orķestra ierakstos

5:00

5:00

Promenāde
* Ž. Masnē Baleta svīta "Sids" - "Kastīliešu deja"
* Ž. Bizē Simfonija Do mažorā - 4. daļa
* K.F.E. Bahs Simfonija nr. 4 La mažorā - 3. daļa
* G.F. Hendelis Svīta nr. 1 La mažorā - Kurante
* A. Dvoržāks Leģendas - 7. daļa
* F. Danci Concertante Sibemol mažorā flautai un klarnetei ar orķestri op. 41 - 2. daļa
* E. Valdteifels Polka op. 206 "Mana kaimiņiene"
* E. Fresedo El once
* A. Pjacolla Četri gadalaiki Buenosairesā - Rudens
* A. Vivaldi Otrais koncerts ērģelēm aranžējumā saksofonu ansamblim - 1. daļa
* M. Moškovskis Poļu tautas dejas op. 55 - Mazurka
* E. Tomlinsons Vieglās mūzikas svīta - Pizzicato Humoresque
* P. Čaikovskis Polonēze no operas "Jevgēņijs Oņegins"