Mākslas vingrošana, tāllēkšana, hokejs...

* Šonedēļ Olimpiskajā Sporta centrā Rīgā Starptautiskajā turnīrā mākslas vingrošanā "Baltijas aplis" startēs 16 ārvalstu vingrotājas. Tradicionālās sacīkstes mākslas vingrošanā jau otro gadu šī pasākuma dvēsele Ludmila Kačkalda vēros no mākoņa maliņas, taču iestrādnes turpinās, un šoreiz skaistā sporta veida entuziastiem būs retā iespēja Rīgā redzēt pasaules zvaigznes - olimpisko čempioni Jevgeniju Kanajevu no Krievijas, savukārt baltkrieviete Ļubova Čarkašina un Alija Garajeva no Azerbaidžānas savu valsti pārstāvēs Londonas olimpiskajās spēlēs. 102 dalībnieču konkurencē redzēsim arī Latvijas čempioni un kausa ieguvēju Jelizavetu Gamaļejevu, kā arī Anastasiju Jefimovu un Natāliju Janušu.

Sestdien piecos pēcpusdienā sacensību svinīgā atklāšana, individuālās sacensības un grupu vingrojumi, svētdien- grupu vingrojumi.

* Turcijā pasaules čempionātā vieglatlētikā telpās Stambulā piedalīsies valstu rekordskaits - dalību apstiprinājušas 172 valstu vieglatlētikas federācijas. Savu piekto titulu pēc kārtas 3000 metru skrējienā iespēja būs izcīnīt Etiopijas skrējējai Meseretai Defarai, bet rekordiste kārtslēkšanā Jeļena Isinbajeva mēģinās tikt pie ceturtā titula. Latvijas izlases treneris Edvīns Krūms šodien Latvijas radio apstiprināja, ka Latviju pasaules čempionātā telpās pārstāvēs divas sportistes - Aiga Grabuste un Lauma Grīva startēs tāllēkšanā. Favorītes, kas šogad vistuvāk lēkušas septiņiem metriem, ir krievietes Olga Kučerenko un Jeļena Sokolova, kā arī amerikānietes Dženija de Loaha un Britnija Rīsa. Aiga Grabuste janvārī Kuldīgā aizlēca 6 metrus 45 centimetrus, bet Lauma Grīva tādu pašu rezultātu uzrādīja februārī sacensībās Tartu. Tāllēcējām kvalifikācijas sacensības būs piektdien.

* Cīņā par iekļūšanu Rietumu konferences pusfinālā "Dinamo" un "Torpedo" duelī sērijā līdz četrām uzvarām ir neizšķirts 2:2. Sērijas turpinājumā būs vēl vismaz divas spēles - rīt Ņižņijnovgorodā un ceturtdien Arēnā Rīga. Ja uzvarētāja noteikšanā būs nepieciešama arī septītā spēle, tā paredzēta sestdien "Torpedo" mājvietā. Rīgas "Dinamo" sastāvā uz Ņižņijnovgorodu šodien devās arī Mārtiņš Cipulis un Aleksandrs Ņiživijs. Tieši viņu iesaistīšana sastāvā varētu būtiski uzlabot dinamiešu uzbrukumu - tā prognozē Latvijas stājhokeja izlases vārtsargs Andris Ulmanis.

Inita Kresa-Katkovska Atskaņot Real Audio Atskaņot Mp3 Audio Atskaņot Windows Media Audio    4:09 | 2012.03.05.

Ziņojiet mums : zinas@latvijasradio.lv, tālr.: 67206727


Lapu izgatavojis WebMeistars.
Pēdējās izmaiņas 2012.03.05. © 1997.-2012. Latvijas Radio. Visas tiesības rezervētas.