Lielveikalos pieejama jaunā Latvijas gurķu raža

Lielākajos mazumtirdzniecības veikalu tīklos pieejama jaunā Latvijas gurķu raža. To cena ir no 2,85 - 2,95 latiem par kilogramu.

Kā norāda SIA "Maxima Latvija" pārstāvis Ivars Andiņš, šodien kooperatīva "Baltijas dārzeņi" piegādātos Latvijas gurķus var nopirkt trīs lielākajos uzņēmuma veikalos Imantā, Purvciemā un Pleskodālē. Ražai pieaugot, jau no rītdienas tie būs pieejami visos "Maxima XX" un "Maxima XXX" veikalos Latvijā.

Arī SIA "Rimi Latvia" pārstāve Dace Valnere norāda, ka šodien jaunā Mārupes gurķu raža pieejama "Rimi" lielveikalos tirdzniecības centros "Spice", "Alfa", "Damme" un "Azur". Savukārt no rītdienas tie būšot pieejami visos hipermārketos un lielākajos "Rimi" veikalos. Palielinoties ražai, paredzēts, ka gurķi kļūšot lētāki.

"Iki" mārketinga vadītājs Raimonds Janševskis stāsta, ka Latvijā audzētie garie gurķi būs nopērkami no trešdienas. Tos iepirks no "Baltijas dārzeņiem". Bet "Elvi" veikalu apvienības komercdirektore Laila Vārtukapteine informēja, ka tīkla veikalos Latvijas gurķi būs pieejami marta vidū, jo šobrīd vēl notiek pārrunas ar piegādātājiem.

2012.03.06.

Ziņojiet mums : zinas@latvijasradio.lv, tālr.: 67206727


Lapu izgatavojis WebMeistars.
Pēdējās izmaiņas 2012.03.07. © 1997.-2012. Latvijas Radio. Visas tiesības rezervētas.