Ušakovs rosina ievest bezmaksas sabiedrisko transportu visiem Rīgas skolēniem

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) pēc sarunām ar pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" un Rīgas domes finansistiem rosina jau no šā gada 1.septembra ievest bezmaksas sabiedrisko transportu visiem Rīgas skolēniem līdz 12.klasei. Par to Ušakovs informēja savā mikroblogošanas vietnes "Twitter" kontā.

Ušakova vietnieks Andris Ameriks šodien žurnālistiem stāstīja, ka no 1.septembra Rīgas sabiedriskais transports varētu būt pieejams bez maksas skolēniem no 1. līdz 9.klasei, kā arī visiem daudzbērnu ģimeņu bērniem, proti, arī tiem daudzbērnu ģimeņu bērniem, kas mācās vidusskolas klasēs. Patlaban sabiedriskajā transportā bez maksas var braukt skolēni no 1. līdz 4.klasei.

Lai no 1.septembra sabiedrisko transportu bez maksas nodrošinātu arī 5.-9.klases skolēniem, domes budžetā papildu būtu nepieciešams paredzēt aptuveni miljonu latu, liecina sākotnējie pašvaldības speciālistu aprēķini.

Pašlaik bez maksas sabiedrisko transportu var izmantot 1.-4.klašu skolēni, bet 5.-12.klašu skolēni, iegādājoties mēnešbiļetes, saņem 60% atlaidi.

Andris Ameriks Atskaņot Real Audio Atskaņot Mp3 Audio Atskaņot Windows Media Audio    0:57 | 2012.03.07.

Ziņojiet mums : zinas@latvijasradio.lv, tālr.: 67206727


Lapu izgatavojis WebMeistars.
Pēdējās izmaiņas 2012.03.08. © 1997.-2012. Latvijas Radio. Visas tiesības rezervētas.