Jūrmala parakstīs trīspusēju līgumu par konkursa "Jaunais vilnis" rīkošanu

Jūrmalas pilsētas dome šodien nolēmusi parakstīt trīspusējo līgumu par jauno izpildītāju konkursa "Jaunais vilnis" rīkošanu. Sadarbības līguma termiņš būs viens gads.

Jūrmalas domes deputāts Māris Dzenītis informēja, ka "Jaunā viļņa" rīkotāji no savas puses līgumu parakstījuši jau februāra sākumā. Līguma projektā iestrādāts, ka līgums tiek slēgts tikai uz gadu, kā arī ir pievienoti divi punkti, kas skar VIP zonu, tai skaitā jautājumus par ēdināšanu, reklāmas izvietošanu un VIP biļešu tirdzniecību.

Jau ziņots, ka konkursa organizators un komponists Igors Krutojs februāra sākumā izplatīja paziņojumu, ka jauno izpildītāju konkurss "Jaunais vilnis" Jūrmalā vairs nenotiks, jo konkursa organizatoru sadarbība ar Jūrmalas domi ir sasniegusi kritisko robežu, kas tagad ļauj par pasākuma norises vietu izraudzīties kādu citu pasaules pilsētu, starp kurām ir arī Rīga.

Pēc šī paziņojuma saņemšanas Jūrmalas mērs Gatis Truksnis konkursa "Jaunais vilnis" organizētājiem Krutojam un Aleksandram Rumjancevam esot nosūtījis vēstuli, kurā apsolījis pašvaldības atbalstu pasākuma organizēšanā.

Gatis Truksnis Atskaņot Real Audio Atskaņot Mp3 Audio Atskaņot Windows Media Audio    0:43 | 2012.03.08.

Ziņojiet mums : zinas@latvijasradio.lv, tālr.: 67206727


Lapu izgatavojis WebMeistars.
Pēdējās izmaiņas 2012.03.09. © 1997.-2012. Latvijas Radio. Visas tiesības rezervētas.